VZDUCHOVÁ FRITÉRKA PLNĚNÉ VEPŘOVÉ řízky

VZDUCHOVÁ FRITÉRKA PLNĚNÉ VEPŘOVÉ řízky

SNADNÁ VZDUCHOVÁ FRITÉRKA PLNĚNÉ VEPŘOVÉ řízky

Vepřové kotlety balené ve fritéze Sky fryer patří k pokrmům, díky nimž budete vděční za domácí přípravu jídla. Je to jednoduché, uklidňující jídlo, které chutná chutně bez ohledu na to, jak přesně je připraveno, ale pokud jste struční v plánu, absolutně nic nekontrastuje s nebeskou fritézou!

Spolu s vaší fritézou vypadaly balené vepřové kotlety něžně a šťavnatě, zatímco náplň Range Leading je zvenčí skutečně zlatohnědá, ale uvnitř je stále útulná. Je to extrémně jednoduché jídlo, které se hodí k pohodovým večeřím nebo i mnohem extra oficiálním večírkům, jako jsou dovolené nebo dokonce narozeninové oslavy.

SNADNÁ VZDUCHOVÁ FRITÉRKA PLNĚNÉ VEPŘOVÉ řízky

Potřebné materiály

Cibule, celer a brusinky jsou ve skutečnosti volitelné, ale obsahují krásný texturní aspekt nádivky, kterou velmi doporučuji. Pokud chcete, můžete omáčku snadno neustále provádět bokem namísto vedení, takže si ji každý může snadno přidat na svůj velmi osobní talíř.

Poultry Brew – hrnky uvařit nebo i posypat.
Range Leading Stuffing – 6 uncí balené nádivkové směsi (1 balení nebo dokonce 1 balení ve dvojité náplni = 6 uncí).
Mléko – hrnek.
Máslo – 2 polévkové lžíce.
Vepřové kotlety – 1 kilo navíc tlustě nakrájených vykostěných vepřových hřbetů nebo dokonce vepřové kotlety s kostí.
Sodík a pepř – každá lžička nebo dokonce mnohem více směrem k preferenci.
Cibulový prášek – lžička.
Bílá cibule (volitelně) – hrnek nakrájené bílé nebo dokonce nažloutlé cibule na nádivku.
Celer (volitelně) – hrnek, na nádivku.
Sušené brusinky (volitelné) – hrnek, na nádivku.
Omáčka (volitelné) – K nabízení.

JAK UDĚLAT VZDUCHOVÉ FRITÉZY PLNĚNÉ VEPŘOVÉ řízky

Každé toto úsilí je ve skutečnosti prováděno prostřednictvím vaší fritézy, takže akce jsou ve skutečnosti docela jednoduché. Ujistěte se, že máte skutečně špičatou čepel, velkou misku, silikonovou stěrku a samozřejmě také svou fritézu.

1.Příprava

Předehřejte fritézu na 380 °F (193 °C). Na druhou stranu, 1 hrnky drůbeže v mikrovlnné troubě vaříme 2+ minuty (až do vaření v páře, nebo ji dokonce přeneste k osvětlovací páře na varné desce).

2. Vytvořte nádivku

Do velké mixovací nádoby vložte 6 uncí nádivky Range Leading a 2 hrnky teplého drůbežího nálevu, 2 polévkové lžíce másla a také hrnek mléka a poté promíchejte. Pokud použijete jakýkoli druh volitelných komponent (brusinky, celer, cibule – určitě ne omáčka), v současné době je všechny přimíchejte.

3.Butterfly vepřové kotlety

Podle potřeby smažte jakýkoli druh tuku navíc z vašich 1 kila vepřových kotlet, poté je všechny snižte metodou s nejtlustší složkou vepřových kotlet (všechny z nich budou motýlí). * Buďte opatrní, rozhodně ne směrem k úplnému snížení.

4. Období

Přidejte lžičku sodíku, lžičku pepře a lžičku cibulového prášku a poté ji nastříkejte přes každý okraj každého prasečího plátku.

5.Věci

Naložte každý prasečí plátek s využitím zhruba hrnku nádivky na každý plátek, poté je všechny přesuňte do koše fritézy.

6.Sky Fry

Vložte balené vepřové kotlety do předehřáté nebeské fritézy a připravte je na 380 °F (193 °C) po dobu 12–15 minut nebo dokonce až do doby, než skutečně dosáhne vnitřní teploty 63 °C. Připomenutí 5 minut před nabídkou. Pokud dáváte přednost, spolu s omáčkou.

SKLADOVÁNÍ A OPAKOVÁNÍ

Zbývající smažené vepřové kotlety dejte vychladit do povrchové vzduchotěsné přihrádky až 3-4krát.

Chcete-li znovu zahřát, umístěte smaženou nádivku balené vepřové kotlety do jídla nebo dokonce na pánev spolu s posypem nálevu. Vypořádejte se se všemi spolu s alobalem a vařte při teplotě 180 °C po dobu 10–15 minut nebo dokonce až do dosažení vnitřní teploty 63 °C.

Kromě toho si připravte vepřové kotlety do své předehřáté nebeské fritézy a zahřejte je na 350 °F (175 °C) po dobu 6–8 minut nebo dokonce až do zahřátí.

Scott Adams

Website: