VÁNOČNÍ NOUGÁT

VÁNOČNÍ NOUGÁT

VÁNOČNÍ NOUGÁT

Můj snadno vyrobitelný vánoční nugát je ve skutečnosti skvělá technika bez pečení, jak získat prominentní klasický nugát! Načervenalé i čerstvé žvýkačky jsou ve skutečnosti lahodným doplňkem a navíc jsou nabízeny v tradičních načervenalých i svěžích vánočních odstínech!

Neznepokojujte se, pokud nemůžete objevit načervenalé i čerstvé dásňové variace, v tahu můžete snadno neustále ladit vámi preferované odstíny pocházející z velké nálože tradičních dásňových sladkostí. Obchody, které jsem ve skutečnosti snadno objevil sváteční žvýkačky, zůstávají v detailech jídla uvedených níže.

 

VÁNOČNÍ NOUGÁT

🥘 Potřebné Materiály

Jednoduše 4 komponenty a navíc si můžete snadno namíchat svou vlastní sadu radostných vánočních nugátových sladkostí!

2 polévkové lžíce másla (slané máslo je pro toto jídlo skutečně fantastické, pokud používáte nesolené, nezapomeňte přidat trochu soli)
16 uncových malých marshmallows (jeden velký 16 uncový balíček nebo více 8 uncových balíčků)
16 uncí Bílé lahodné čokoládové bramborové lupínky (zhruba 2 ⅔ hrnky bílé lahodné čokoládové lupínky)
2 hrnky Gumdrops Sweet (letos jsem objevil sladkosti značky Dots v prázdninových odstínech, yay!)

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Vytvoření tohoto jednoduchého vlastnoručně vyrobeného nugátu zabere jen pár minut, když začnete. Ujistěte se, že máte skutečně vše, co je připraveno jít!

1.Příprava

buď pánev na vaření 9×13 pro tenčí hladinu nugátu nebo dokonce pánev na vaření 8×8 pro vyšší nugátové čtverečky. Sbírejte svou pánev na vaření spolu s pergamenovou zprávou.

 

2.Pro obě techniky
mikrovlnná trouba nebo dokonce varná deska, je to vlastně nejlepší k rozmrazení bílé lahodné čokolády spolu s máslem před přidáním marshmallow.

 

3.Mikrovlnná trouba
Do velkého nádobí vhodného do mikrovlnné trouby integrujte bílé lahodné čokoládové máslo a bramborové lupínky. Ohřejte v mikrovlnné troubě po dobu 1 minuty, poté promíchejte. Pokračujte v vytápění domu v 30sekundových krocích a také směšování mezi jednotlivými vytápěními domu. Přehrajte, dokud se mléčná čokoláda skutečně nerozmrazí.

 

4. Sbírejte misku spolu s nugátovým základem odděleně po dobu 2-3 minut směrem k úžasnému, než přidáte gumové kapky. *Pokud dáváte přednost, můžete gumové kapky snadno zmenšit na menší kousky.

 

5. Zahrňte gumové kapky a všechny je složte přímo do nugátu a poté je přesuňte přímo do připravené pánve na smažení. Použijte jemně namazaný list pergamenu nebo dokonce stěrku k rozprostření nugátu směrem k okrajům pánve na také úrovni.

 

6. Přesuňte nugát pro vaši ledničku a nechte jej vychladnout minimálně 2 hodiny, ideálně však přes noc směrem ke kompletní konfiguraci.

 

7. Při sběru vyjměte nugátovou překážku z pánve a rozsekejte ji přímo na čtverce, abyste je mohli nabídnout.

 

TIPY A POZNÁMKY K RECEPTŮM

Ujistěte se, že k použití gumdrops, stejně jako rozhodně ne cukrem potažené spicettes! Chuť je skutečně velmi rozmanitá, stejně jako mátová místo ovocná.

Pokud všechno více přestane fungovat, stejně jako nemůžete objevit prázdninové načervenalé stejně jako čerstvé gumové kapky, pořiďte si nálož cukrovinek Dots a různých odstínů.

Při krájení žvýkaček povolte zmenšení okrajů tak, aby se ztrácely na talíři s krystalovým cukrem, aby se jednotlivé kusy nepřilepily k sobě.

 

🥡 ULOŽENÍ

Umístěte nugátové čtverečky ve vzduchotěsné přihrádce spolu s listy pergamenu mezi patry. Uchovávejte při pokojové teplotě 1-2 celé týdny.

Balený vánoční nugát můžete snadno uchovávat v lednici až 3 celé týdny. Před nabízením se ujistěte, že chlazené čtverečky jsou na úrovni prostorové teploty.

 

🎄 VÍCE NEPEČENÝCH VÁNOČNÍCH DOBRÁNÍ

Moje lahodná čokoládově pepřová mátová nepečená sušenka je ve skutečnosti další jednoduchá dovolená! Je to fantastická chuťová směs, kterou má každý rád!
Tradiční vánoční přestávka v sobě spojuje křupavé slané tyčinky spolu s karamelem a také lahodnou čokoládou pro návykově chutnou akci, kterou lze sdílet!
Jednoduchý pokrm z arašídového másla v mikrovlnné troubě je ve skutečnosti velmi oblíbeným vylepšením vašich táců na vánoční cukroví!

Scott Adams

Website: